Akce

Mezi Bloky

MEZI BLOKY je hudební open air festival. Festival se snaží podporovat začínající kapely a tvůrčí schopnosti studentů. Festival také propaguje studentské spolky a kulturu v Městské části Praha 4. Můžeš se zde odreagovat od zkouškového období nebo práce. MEZI BLOKY 2015 přesáhl počet návštěvníků 2500.

Vše se netočí jen okolo hudby. Během celého dne jsou k dispozici různé aktivity jako například body zorbing, skákací boty, dopravní simulátor nebo Pivolezení. Také zde je chillout zóna, kde si můžeš oddechnout na sedacích pytlích. Mezi koncerty se pod hlavním pódiem odehrávají různé soutěže, ve kterých můžeš vyhrát velké množství cen. Po skončení hlavního programu následuje samozřejmě After party.

Před festivalem je několik warm-up party, kde můžeš vidět zajímavé kapely, které tě navnadí na MEZI BLOKY.
www.facebook.com/mezibloky

MB

Akce prvák

Hlavním cílem této akce je seznámení studentů se životem na koleji Podolí. Součástí programu je diskuse se zástupci jednotlivých organizací, a tedy i možnost navázat kontakt s ostatními studenty bydlícími na koleji a „společensky“ se začlenit do nové sociální skupiny, spolu se svými kolegy. Na akci se promítají prezentace, po které následuje diskuze mezi pozvanými hosty a studenty. Hosté z ostatních klubů prezentují ESC, ISC a IAESTE. Vždy jsou zde nachystány prezentační stánky s hlavními službami klubu, zájmové kolejní kroužky a informační stánek klubu Pod-O-Lee. Jsou pořádány exkurse pro ty, kteří mají zájem podívat se, kde jaké služby najdou. Večer je obohacen o občerstvení, čepuje se pivo i limonáda a na zahnání hladu se grilují klobásy.

Příručka prváka

Pod-O-Day

Pod-O-Day = Sportovní den
Je to ZÁBAVA.
Je to MAKAČKA.
Je to den, kdy KONEČNĚ VYLEZEŠ Z NORY.
Je to den, kdy se NACPEŠ KLOBÁSOU BEZ VÝČITEK.
Je to den, kdy POZNÁŠ NOVÉ LIDI.
Čeká na tebe mnoho sportů, jako například fotbal, volejbal, streetball, orientační běh, jóga challange, přetahování lanem… Odměnou ti budou grilované klobásy, pivko, limča a také množství cen, které můžeš vyhrát.

Benchpress

Soutěž je určena studentům(kám) středních a vysokých škol. Soutěží bude nově provázet Jiří Prášek, jako moderátor a Petra Švadlenková jako rozhodčí souteže. Letošními hosty jsou Petr Macák (Mistr světa v Benchpressu v kategorii master),
připraven je doprovodný program. Pořadatelé si vyhrazují právo změnit hodnocení soutěže na základě počtu přihlášených účastníků, platné bude uvedeno při zahájení soutěže.
Soutěží se tradičně o věcné ceny v podobě sportovní výživy.

Muži souteží ve 4 kategoriích:
Podolští muži a Muži celkově
Skupiny do 75 kg, do 85 kg, do 95 kg a nad 95 kg
Ženy soutěží ve dvou kategoriích:
Podolské ženy a ženy celkově podle wilkse.
Výsledek dle zvednuté váhy.

Benchpress

Podolské vánoce přicházejí

Podolské Vánoce přicházejí je každoroční akce, která má účastníky naladit na nadcházející Vánoce. Návštěvníci se zde mohou občerstvit grilovanými klobásami, horkou griotkou, čajem, čajem s rumem a samozřejmě svařákem. Také zde nechybí něco sladkého na zub, v podobě domácích vánočních perníčků. Na zúčastněné zde dýchá vánoční atmosféra díky, koledám a přátelskému, až rodinnému prostředí. Nechybí zde ani zábava. Tradičně probíhá běh s jablkem pro páry, ale také vkládáme nové soutěže, jako například soutěž o nejhezčí vánoční básničku. Je to akce, kde se mohou obyvatelé kolejí v klidu sejít a pobavit se.

Poznej svého správce

Jsi nový na koleji? Neznáš tu skoro nikoho? Chtěl bys poznat své sousedy a v neposlední řadě člověka, který ti doslova otevře téměř každé dveře na koleji – svého správce bloku? Pro tento účel se na každém bloku pravidelně v nepravidelných intervalech organizuje akce Poznej svého správce.

Další akce

Jam session

Akce pro všechny hudebníky. Pravidelně se v prostorách hudebny koná jam session. Přijď si zahrát nebo si jen pokecat s ostatními hudebníky a hudebními nadšenci. Událost se objeví jak na fb Hudebníci z pod-o-lee tak i na fb Pod-O-Lee.

Přesunout se na začátek