Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Seznam pro půjčování klíčů ZDE.

Ondřej Gróf
Předseda klubu
Pokoj: F511
o.grof@pod.cvut.cz

Ota Tořínský
Místopředseda klubu
Pokoj: C519
o.torinsky@pod.cvut.cz

Správci služeb

Yunus Türk
Správce systémů
Pokoj: A510b
y.turk@pod.cvut.cz

Lukáš Kasič
Zástupce správce systémů
Pokoj: A502b
l.kasic@pod.cvut.cz

Jiří Pospíšilík
Správce sítě
Pokoj: F503
j.pospisilik@pod.cvut.cz
Telefon: 724 783 946

Michaela Reicheltová
Správce projektů
Pokoj: E203
m.reicheltova@pod.cvut.cz
Telefon: 774 489 684

Lukáš Novotný
Zástupce Správce projektů
Pokoj: E219
lu.novotny@pod.cvut.cz

Otakar Zich
Správce Pod-O-Gym
Pokoj: C302
o.zich@pod.cvut.cz

Jakub Trejbal
Zástupce správce Pod-O-Gym
Pokoj: A505a
j.trejbal@pod.cvut.cz

Ladislav Rauch
Správce hudebny
Pokoj: F414
l.rauch@pod.cvut.cz

Barbora Šourková
Zástupce správce hudebny
Pokoj: F417
b.sourkova@pod.cvut.cz

Blok A

Jozef Beneš
Správce bloku A
Pokoj: A302b
jo.benes@pod.cvut.cz

Matúš Priščák
Zástupce správce bloku A
Pokoj: A204a
m.priscak@pod.cvut.cz

admins-a@pod.cvut.cz

Televizoři:
Filip Geletka, A502a, f.geletka@pod.cvut.cz

Blok B

Jan Picka
Správce bloku B
Pokoj: B310b
j.picka@pod.cvut.cz

Jakub Kopečný
Zástupce správce bloku B
Pokoj: B304a
j.kopecny@pod.cvut.cz

admins-b@pod.cvut.cz

Televizoři:
Jan Martinásek, B109b, j.martinasek@pod.cvut.cz
Dominik Fryč, B305b, d.fryc@pod.cvut.cz
Nikolay Tsoy, B405b, n.tsoy@pod.cvut.cz

Blok C

Michaela Javanská
Správce bloku C
Pokoj: C510
m.javanska@pod.cvut.cz

admins-c@pod.cvut.cz

Televizoři:
Tomáš Seszták, C510, t.sesztak@pod.cvut.cz
Schelleová Iveta, C216, i.schelleova@pod.cvut.cz
Vítek Zapletal, C210, v.zapletal@pod.cvut.cz

Blok D

Václav Stránský
Správce bloku D
Pokoj: D318
vaclav.stransky@pod.cvut.cz

Tomáš Přibyl
Zástupce správce bloku D
Pokoj: D318
t.pribyl@pod.cvut.cz

Televizoři:
Mário Alexy, D203, m.alexy@pod.cvut.cz
David Puchoň, D107, d.puchon@pod.cvut.cz
Karel Čtvrtečka, D405, k.ctvrtecka@pod.cvut.cz

Blok E

Vojtěch Vastl
Správce bloku E
Pokoj: E311
v.vastl@pod.cvut.cz

Marianna Gedrová
Zástupce správce bloku E
Pokoj: E203
m.gedrova@pod.cvut.cz

admins-e@pod.cvut.cz

Televizoři:
Václav Kalina, E219, v.kalina@pod.cvut.cz
Martin Bém, E309, m.bem@pod.cvut.cz
Jan Čeřovský, E206, j.cerovsky@pod.cvut.cz

Blok F

Michal Chamra
Správce bloku F
Pokoj: F318
m.chamra@pod.cvut.cz

Ondřej Tyc
Zástupce správce bloku F
Pokoj: F317
o.tyc@pod.cvut.cz

admins-f@pod.cvut.cz

Televizoři:
Patrik Vodila, F308, p.vodila@pod.cvut.cz
Jakub Chadim, F511, j.chadim@pod.cvut.cz

Předsednická centrála

Pavel Otruba
Správce klubové tiskárny
Pokoj: F318
p.otruba@pod.cvut.cz

David Kovanda
Zástupce správce klubové tiskárny
Pokoj: F505
d.kovanda@pod.cvut.cz

David Kovanda
Správce Pod-O-Lab
Pokoj: F505
d.kovanda@pod.cvut.cz

Ondřej Barda
Správce kolárny
Pokoj: C424
o.barda@pod.cvut.cz

Kolejní skupina

Tomáš Vybíral
Vedoucí kolejní skupiny
Pokoj: E202
t.vybiral@pod.cvut.cz