Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pokud máš problém s platbou za členství, napiš na platby@pod.cvut.cz.

Ota Tořínský
Místopředseda klubu
Pokoj: C519
o.torinsky@pod.cvut.cz

Správci služeb

Síťaři

Lukáš Kasič
Zástupce správce systémů
Pokoj: A502b
l.kasic@pod.cvut.cz

Jiří Pospíšilík
Správce sítě
Pokoj: F503
j.pospisilik@pod.cvut.cz
Telefon: +420 778 750 755

Karel Čtvrtečka
Zástupce správce sítě
Pokoj: E405
k.ctvrtecka@pod.cvut.cz

Projekty

Michaela Reicheltová
Správce projektů
Pokoj: E203
m.reicheltova@pod.cvut.cz
Telefon: +420 774 489 684

Lukáš Novotný
Zástupce Správce projektů
Pokoj: E219
lu.novotny@pod.cvut.cz

Pod-O-Gym

Otakar Zich
Správce Pod-O-Gym
Pokoj: —
o.zich@pod.cvut.cz

Jakub Trejbal
Zástupce správce Pod-O-Gym
Pokoj: A505a
j.trejbal@pod.cvut.cz

Hudebna

Ladislav Rauch
Správce hudebny
Pokoj: F414
l.rauch@pod.cvut.cz

Barbora Šourková
Zástupce správce hudebny
Pokoj: F417
b.sourkova@pod.cvut.cz

Blok A

Richard Molnár
Správce bloku A
Pokoj: A203a
r.molnar@pod.cvut.cz

Matúš Priščák
Zástupce správce bloku A
Pokoj: A204a
m.priscak@pod.cvut.cz

admins-a@pod.cvut.cz

Televizoři:
Filip Geletka, A502a, f.geletka@pod.cvut.cz

Blok B

Jan Picka
Správce bloku B
Pokoj: B310b
j.picka@pod.cvut.cz

Jakub Kopečný
Zástupce správce bloku B
Pokoj: B304a
j.kopecny@pod.cvut.cz

admins-b@pod.cvut.cz

Televizoři:
Jan Martinásek, B109b, j.martinasek@pod.cvut.cz
Dominik Fryč, B305b, d.fryc@pod.cvut.cz
Nikolay Tsoy, B405b, n.tsoy@pod.cvut.cz

Blok C

Michaela Javanská
Správce bloku C
Pokoj: C510
m.javanska@pod.cvut.cz

Martina Dočárová
Zástupce správce bloku C
Pokoj: C316
m.docarova@pod.cvut.cz

admins-c@pod.cvut.cz

Televizoři:
Tomáš Seszták, C510, t.sesztak@pod.cvut.cz
Schelleová Iveta, C216, i.schelleova@pod.cvut.cz
Vítek Zapletal, C210, v.zapletal@pod.cvut.cz

Blok D

Tomáš Přibyl
Zástupce správce bloku D
Pokoj: D318
t.pribyl@pod.cvut.

admins-d@pod.cvut.cz

Televizoři:
Mário Alexy, D203, m.alexy@pod.cvut.cz
David Puchoň, D107, d.puchon@pod.cvut.cz

Blok E

Jan Čeřovský
Správce bloku E
Pokoj: E206
j.cerovsky@pod.cvut.cz

Jan Vlk
Zástupce správce bloku E
Pokoj: E301
j.vlk@pod.cvut.cz

admins-e@pod.cvut.cz

Televizoři:
Václav Kalina, E219, v.kalina@pod.cvut.cz
Martin Bém, E309, m.bem@pod.cvut.cz
Milan Welser, E219, m.welser@pod.cvut.cz

Blok F

Michal Chamra
Správce bloku F
Pokoj: F318
m.chamra@pod.cvut.cz

Ondřej Tyc
Zástupce správce bloku F
Pokoj: F317
o.tyc@pod.cvut.cz

admins-f@pod.cvut.cz

Televizoři:
Patrik Vodila, F308, p.vodila@pod.cvut.cz
Jakub Chadim, F511, j.chadim@pod.cvut.cz
Katarína Gedrová, F308, k.gedrova@pod.cvut.cz

Předsednická centrála

Pavel Otruba
Správce klubové tiskárny
Pokoj: F318
p.otruba@pod.cvut.cz

David Kovanda
Zástupce správce klubové tiskárny
Pokoj: F505
d.kovanda@pod.cvut.cz

David Kovanda
Správce Pod-O-Lab
Pokoj: F505
d.kovanda@pod.cvut.cz

Ondřej Barda
Správce kolárny
Pokoj: C424
o.barda@pod.cvut.cz

Kolejní skupina

Tomáš Vybíral
Vedoucí kolejní skupiny
Pokoj: E202
t.vybiral@pod.cvut.cz