Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Seznam pro půjčování klíčů ZDE.

Ondřej Karmazín
Předseda klubu
Pokoj: C501
O.Karmazin@pod.cvut.cz
Telefon: 724 783 949

Ota Tořínský
Místopředseda klubu
Pokoj: C519
O.Torinsky@pod.cvut.cz
Telefon:  —

Správci služeb

Lukáš Kasič
Správce systémů
Pokoj: B502b
L.Kasic@pod.cvut.cz
Telefon: 724 783 947

Michal Buchovecký
Zástupce Správce systémů
Pokoj: B203a
M.Buchovecky@pod.cvut.cz

Jiří Pospíšilík
Správce sítě
Pokoj: F503
J.Pospisilik@pod.cvut.cz
Telefon: 724 783 946

Petr Beneš
Zástupce správce sítě
Pokoj: F320
P.Benes@pod.cvut.cz

Michaela Reicheltová
Správce projektů
Pokoj: E203
M.Reicheltova@pod.cvut.cz
Telefon: 774 489 684

Pavel Bělík
Zástupce Správce projektů
Pokoj: C209
Pavel.Belik@pod.cvut.cz

Jaroslav Krejza
Správce Pod-O-Gym
Pokoj: C201
J.Krejza@pod.cvut.cz
Telefon: 778 707 517

Vít Hořeňovský
Pověřený správce hudebny
Pokoj: A105a
V.Horenovsky@pod.cvut.cz

Barbora Šourková
Zástupce správce hudebny
Pokoj: F417
B.Sourkova@pod.cvut.cz

Marko Žbirka
Správce databází
Pokoj: —
M.Zbirka@pod.cvut.cz

Martin Šťastný
Zástupce správce databází
Pokoj: E416
M.Stastny@pod.cvut.cz

Blok A

Jozef Beneš
Správce bloku A
Pokoj: A302b
Jo.Benes@pod.cvut.cz

Matúš Priščák
Zástupce správce bloku A
Pokoj: A204a
M.Priscak@pod.cvut.cz

admins-a@pod.cvut.cz

Televizoři:
Filip Geletka, A502a, F.Geletka@pod.cvut.cz
Tomáš Šmíd, A103b, T.Smid@pod.cvut.cz
Ivan Varga, A204b, I.Varga@pod.cvut.cz

Blok B

Martin Hulín
Správce bloku B
Pokoj: B309b
M.Hulin@pod.cvut.cz

Jakub Kopečný
Zástupce správce bloku B
Pokoj: B304a
j.kopecny@pod.cvut.cz

admins-b@pod.cvut.cz

Televizoři:
Jan Picka, B310b, J.Picka@pod.cvut.cz
Juraj Horňák, B302a, J.Hornak@pod.cvut.cz

Blok C

Martina Dočárová
Správce bloku C
Pokoj: C105
M.Docarova@pod.cvut.cz

Jakub Hrneček
Zástupce správce bloku C
Pokoj: C307
J.Hrnecek@pod.cvut.cz

admins-c@pod.cvut.cz

Televizoři:
Jan Bulušek, C023, J.Bulusek@pod.cvut.cz
Jaroslav Dluhoš, C413, J.Dluhos@pod.cvut.cz
Jaromír Tomášek, C510, Jaromir.Tomasek@pod.cvut.cz

Blok D

Václav Stránský
Správce bloku D
Pokoj: D318
vaclav.stransky@pod.cvut.cz

Tomáš Přibyl
Zástupce správce bloku D
Pokoj: D318
T.Pribyl@pod.cvut.cz

admins-d@pod.cvut.cz

Televizoři:
Mário Alexy, D203, M.Alexy@pod.cvut.cz

Blok E

Vojtěch Vastl
Správce bloku E
Pokoj: E311
V.Vastl@pod.cvut.cz

Marianna Gedrová
Správce bloku E
Pokoj: E203
M.Gedrova@pod.cvut.cz

admins-e@pod.cvut.cz

Televizoři:
Michaela Reicheltová, E203, M.Reicheltova@pod.cvut.cz
Martin Bém, E309, M.Bem@pod.cvut.cz
Denis Šijanov, E101, D.Siamov@pod.cvut.cz

Blok F

Michaela Javanská
Správce bloku F
Pokoj: F402
M.Javanska@pod.cvut.cz

Ondřej Gróf
Zástupce správce bloku F
Pokoj: F511
O.Grof@pod.cvut.cz

admins-f@pod.cvut.cz

Televizoři:
Jan Ševčík, F206, J.Sevcik@pod.cvut.cz
Petr Beneš, F320, P.Benes@pod.cvut.cz
Pozor, na F306 už televizor nebydlí!

Předsednická centrála

Tomáš Chadim
Grafik
Pokoj: F311
T.Chadim@pod.cvut.cz

Pavel Otruba
Vedoucí klubové tiskárny
Pokoj: F318
P.Otruba@pod.cvut.cz

David Kovanda
Zástupce vedoucího klubové tiskárny
Pokoj: F505
D.Kovanda@pod.cvut.cz

David Kovanda
Vedoucí Pod-O-Lab
Pokoj: F505
D.Kovanda@pod.cvut.cz

Ondřej Barda
Vedoucí kolárny
Pokoj: C424
O.Barda@pod.cvut.cz

Kolejní skupina

Michal Neoral
Člen KS – správce sudovny
Pokoj: C507
M.Neoral@pod.cvut.cz