Pokud máš problémy s platbou za členství, piš na platby@pod.cvut.cz.

Oficiální kontakt

Kolejní klub Pod-O-Lee
Na Lysině 772/12
147 00 Praha 4 – Podolí
IČO: 67981224
DIČ: CZ67981224
predstavenstvo@pod.cvut.cz

Lukáš Novotný
Předseda
Pokoj: E219
lu.novotny@pod.cvut.cz

Michaela Javanská
Místopředseda
Pokoj: C510
m.javanska@pod.cvut.cz

Správci služeb

Síťaři

Jan Picka
Správce systémů
Pokoj: B310b
j.picka@pod.cvut.cz

---

Karel Čtvrtečka
Správce sítě
Pokoj: F506
k.ctvrtecka@pod.cvut.cz

Jiří Pospíšilík
Zástupce správce sítě
Pokoj: F511
j.pospisilik@pod.cvut.cz

Projekty

Ondřej Cakl
Správce projektů
Pokoj: D302
o.cakl@pod.cvut.cz

Kateřina Štouračová
Zástupce správce projektů
Pokoj: F507
k.stouracova@pod.cvut.cz

Pod-O-Gym

Matěj Bohůněk
Správce Pod-O-Gym
Pokoj: C305
matej.bohunek@pod.cvut.cz

Hudebna

Jiří Novotný
Správce hudebny
Pokoj: A104b
jiri.novotny@pod.cvut.cz

Lukáš Pavljuk
Zástupce správce hudebny
Pokoj: A104b
l.pavljuk@pod.cvut.cz

Blok A

Matúš Priščák
Správce bloku A
Pokoj: A204a
m.priscak@pod.cvut.cz

Yunus Turk
Zástupce správce bloku A
Pokoj: A510a
y.turk@pod.cvut.cz

admins-a@pod.cvut.cz

Televizoři

Filip Geletka, A502a, f.geletka@pod.cvut.cz
Jan Kučera, A004a, jan.kucera@pod.cvut.cz
Stanislav Škoda, A204a, s.skoda@pod.cvut.cz

Blok B

Kryštof Šimána
Správce bloku B
Pokoj: B010a
k.simana@pod.cvut.cz

Dominik Fryč
Zástupce správce bloku B
Pokoj: B310b
d.fryc@pod.cvut.cz

admins-b@pod.cvut.cz

Televizoři

Nikolay Tsoy, B405b, n.tsoy@pod.cvut.cz
Jan Martinásek, B109b, j.martinasek@pod.cvut.cz
Luboš Jánský, B401a, l.jansky@pod.cvut.cz

Blok C

Vítek Zapletal
Správce bloku C
Pokoj: C504
v.zapletal@pod.cvut.cz

Michaela Javanská
Zástupce správce bloku C
Pokoj: C510
m.javanska@pod.cvut.cz

admins-c@pod.cvut.cz

Televizoři

Tomáš Seszták, C510, t.sesztak@pod.cvut.cz
Eliška Blahová, C202, e.blahova@pod.cvut.cz
Branislav Belko, C316, b.belko@pod.cvut.cz

Blok D

Mário Alexy
Správce bloku D
Pokoj: D203
m.alexy@pod.cvut.cz

David Puchoň
Zástupce správce bloku D
Pokoj: D302
d.puchon@pod.cvut.cz

admins-d@pod.cvut.cz

Televizoři

Maximilian Molnár, D407, maximilian.molnar@pod.cvut.cz
Adam Hocman, B504a, a.hocman@pod.cvut.cz

Blok E

Jan Čeřovský
Správce bloku E
Pokoj: E206
j.cerovsky@pod.cvut.cz

Jan Vlk
Zástupce správce bloku E
Pokoj: E301
j.vlk@pod.cvut.cz

admins-e@pod.cvut.cz

Televizoři

Václav Kalina, E219, v.kalina@pod.cvut.cz
Milan Welser, E219, m.welser@pod.cvut.cz

Blok F

Michal Chamra
Správce bloku F
Pokoj: F301
m.chamra@pod.cvut.cz

Štěpán Tichý
Zástupce správce bloku F
Pokoj: F320
s.tichy@pod.cvut.cz

admins-f@pod.cvut.cz

Televizoři

Katarína Gedrová, F501, k.gedrova@pod.cvut.cz
Patrik Vodila, F501, p.vodila@pod.cvut.cz
Matěj Rzehulka, F401, m.rzehulka@pod.cvut.cz

Předsednická centrála

Denisa Svobodová
Správce tiskárny
Pokoj: F301
d.svobodova@pod.cvut.cz

David Kovanda
Zástupce správce tiskárny
Pokoj: F505
d.kovanda@pod.cvut.cz

David Puchoň
Správce Pod-O-Lab
Pokoj: D302
d.puchon@pod.cvut.cz

Pavel Píchal
Zástupce správce Pod-O-Lab
Pokoj: B502a
p.pichal@pod.cvut.cz

Ondřej Barda
Správce kolárny
Pokoj: B502b
o.barda@pod.cvut.cz

Štěpán Tichý
Správce PC učebny
Pokoj: F320
s.tichy@pod.cvut.cz

Nela Klimešová
HR manager
Pokoj: E402
n.klimesova@pod.cvut.cz

Kolejní skupinka

Vojtěch Halamka
Vedoucí kolejní skupinky
Pokoj: C511
v.halamka@pod.cvut.cz