Seznam pro půjčování klíčů ZDE.

Ondřej Karmazín
Předseda klubu
Pokoj: C501
O.Karmazin@pod.cvut.cz
Telefon: 724 783 949

Ota Tořínský
Místopředseda klubu
Pokoj: C519
O.Torinsky@pod.cvut.cz
Telefon:  —

Správci služeb

Lukáš Kasič
Správce systémů
Pokoj: B502b
L.Kasic@pod.cvut.cz
Telefon: 724 783 947

Michal Buchovecký
Zástupce Správce systémů
Pokoj: B203a
M.Buchovecky@pod.cvut.cz

Jiří Pospíšilík
Správce sítě
Pokoj: F503
J.Pospisilik@pod.cvut.cz
Telefon: 724 783 946

Petr Beneš
Zástupce správce sítě
Pokoj: F320
P.Benes@pod.cvut.cz

Michaela Reicheltová
Správce projektů
Pokoj: E203
M.Reicheltova@pod.cvut.cz
Telefon: 774 489 684

Pavel Bělík
Zástupce Správce projektů
Pokoj: C209
Pavel.Belik@pod.cvut.cz

Jaroslav Krejza
Správce Pod-O-Gym
Pokoj: C201
J.Krejza@pod.cvut.cz
Telefon: 778 707 517

Vít Hořeňovský
Pověřený správce hudebny
Pokoj: A105a
V.Horenovsky@pod.cvut.cz

Marko Žbirka
Správce databází
Pokoj: B506a
M.Zbirka@pod.cvut.cz

Martin Šťastný
Zástupce správce databází
Pokoj: E416
M.Stastny@seznam.cz

Blok A

Jozef Beneš
Správce bloku A
Pokoj: A302b
Jo.Benes@pod.cvut.cz

Matúš Priščák
Zástupce správce bloku A
Pokoj: A204a
M.Priscak@pod.cvut.cz

admins-a@pod.cvut.cz

Televizoři:
Filip Geletka, A204a, F.Geletka@pod.cvut.cz
Michal Brka, A205a, M.Brka@pod.cvut.cz
Ivan Varga, A204b, I.Varga@pod.cvut.cz

Blok B

Henrieta Žbirková
Správce bloku B
Pokoj: B506a
H.Bacigalova@pod.cvut.cz

admins-b@pod.cvut.cz

Televizoři:
Ján Slyško, B101a, J.Slysko@pod.cvut.cz
Juraj Horňák, B302a, J.Hornak@pod.cvut.cz
Marko Žbirka, B506a, M.Zbirka@pod.cvut.cz

Blok C

Lukáš Tájek
Správce bloku C
Pokoj: C509
L.Tajek@pod.cvut.cz

Eva Ptáčková
Zástupce správce bloku C
Pokoj: C507
E.Ptackova@pod.cvut.cz

admins-c@pod.cvut.cz

Televizoři:
Jan Bulušek, C023, J.Bulusek@pod.cvut.cz
Jaroslav Dluhoš, C413, J.Dluhos@pod.cvut.cz
Jaromír Tomášek, C510, Jaromir.Tomasek@pod.cvut.cz

Blok D

Jan Ševčík
Správce bloku D
Pokoj: D212
J.Sevcik@pod.cvut.cz

Jakub Cmíral
Zástupce správce bloku D
Pokoj: F413
J.Cmiral@pod.cvut.cz

admins-d@pod.cvut.cz

Televizoři:
Jan Ševčík, D212, J.Sevcik@pod.cvut.cz
Václav Žižka, D212, V.Zizka@pod.cvut.cz
Tomáš Tvaroužek, D212, T.Tvarouzek@pod.cvut.cz

Blok E

Vojtěch Vastl
Správce bloku E
Pokoj: E311
V.Vastl@pod.cvut.cz

Marianna Gedrová
Zástupce správce bloku E
Pokoj: E203
M.Gedrova@pod.cvut.cz

admins-e@pod.cvut.cz

Televizoři:
Michaela Reicheltová, E203, M.Reicheltova@pod.cvut.cz
Martin Bém, E309, M.Bem@pod.cvut.cz
Denis Šijanov, E101, D.Siamov@pod.cvut.cz

Blok F

Michaela Javanská
Správce bloku F
Pokoj: F402
M.Javanska@pod.cvut.cz

Martina Dočárová
Zástupce správce bloku F
Pokoj: F306
M.Docarova@pod.cvut.cz

admins-f@pod.cvut.cz

Televizoři:
Marián Kvasnica, F306, M.Kvasnica@pod.cvut.cz
Václav Petrák, F313, V.Petrak@pod.cvut.cz
Petr Beneš, F320, P.Benes@pod.cvut.cz

Předsednická centrála

Tomáš Chadim
Grafik
Pokoj: F311
T.Chadim@pod.cvut.cz

Pavel Otruba
Vedoucí klubové tiskárny
Pokoj: F318
P.Otruba@pod.cvut.cz

David Kovanda
Zástupce vedoucího klubové tiskárny
Pokoj: F505
D.Kovanda@pod.cvut.cz

David Kovanda
Vedoucí Pod-O-Lab
Pokoj: F505
D.Kovanda@pod.cvut.cz

Ondřej Barda
Vedoucí kolárny
Pokoj: C424
O.Barda@pod.cvut.cz

Kolejní skupina

Michal Neoral
Člen KS – správce sudovny
Pokoj: C507
M.Neoral@pod.cvut.cz