Kontakty

Pokud máš problém s platbou za členství, napiš na platby@pod.cvut.cz.

Lukáš Novotný
Předseda klubu
Pokoj: E219
lu.novotny@pod.cvut.cz

Michaela Javanská
Místopředsedkyně klubu
Pokoj: C510
m.javanska@pod.cvut.cz

Správci služeb

Síťaři

Jan Picka
Správce systémů
Pokoj: —
j.picka@pod.cvut.cz

Karel Čtvrtečka
Správce sítě
Pokoj: D405
k.ctvrtecka@pod.cvut.cz
Telefon: +420 774 489 684

Projekty

Pod-O-Gym

Matěj Bohůněk
Správce Pod-O-Gym
Pokoj: C305
matej.bohunek@pod.cvut.cz

Hudebna

Ladislav Rauch
Správce hudebny
Pokoj: F414
l.rauch@pod.cvut.cz

Elena Allaverdová
Zástupce správce hudebny
Pokoj: —
elena.allaverdova@pod.cvut.cz

Blok A

Richard Molnár
Správce bloku A
Pokoj: A203a
r.molnar@pod.cvut.cz

Matúš Priščák
Zástupce správce bloku A
Pokoj: A204a
m.priscak@pod.cvut.cz

admins-a@pod.cvut.cz

Televizoři:
Filip Geletka, A502a, f.geletka@pod.cvut.cz

Blok B

Kryštof Šimána
Správce bloku B
Pokoj: B010a
k.simana@pod.cvut.cz

Dominik Fryč
Zástupce správce bloku B
Pokoj: B305b
d.fryc@pod.cvut.cz

admins-b@pod.cvut.cz

Televizoři:
Jan Martinásek, B109b, j.martinasek@pod.cvut.cz
Nikolay Tsoy, B405b, n.tsoy@pod.cvut.cz

Blok C

Michaela Javanská
Správce bloku C
Pokoj: C510
m.javanska@pod.cvut.cz

Vítek Zapletal
Zástupce správce bloku C
Pokoj: C210
v.zapletal@pod.cvut.cz

admins-c@pod.cvut.cz

Televizoři:
Schelleová Iveta, C216, i.schelleova@pod.cvut.cz
Tomáš Szesták, C510, t.sesztak@pod.cvut.cz

Blok D

Mário Alexy
Správce bloku D
Pokoj: D203
m.alexy@pod.cvut.

admins-d@pod.cvut.cz

Televizoři:
David Puchoň, D107, d.puchon@pod.cvut.cz
Patrik Čákora, D206, p.cakora@pod.cvut.cz

Blok E

Jan Čeřovský
Správce bloku E
Pokoj: E206
j.cerovsky@pod.cvut.cz

Jan Vlk
Zástupce správce bloku E
Pokoj: E301
j.vlk@pod.cvut.cz

admins-e@pod.cvut.cz

Televizoři:
Václav Kalina, E219, v.kalina@pod.cvut.cz
Milan Welser, E219, m.welser@pod.cvut.cz
Kateřina Štouračová, E104, k.stouracova@pod.cvut.cz

Blok F

Michal Chamra
Správce bloku F
Pokoj: F301
m.chamra@pod.cvut.cz

admins-f@pod.cvut.cz

Televizoři:
Patrik Vodila, F308, p.vodila@pod.cvut.cz
Jakub Chadim, F511, j.chadim@pod.cvut.cz
Katarína Gedrová, F308, k.gedrova@pod.cvut.cz

Předsednická centrála

Denisa Svobodová
Správkyně klubové tiskárny
Pokoj: F301
d.svobodova@pod.cvut.cz

David Kovanda
Zástupce správce klubové tiskárny
Pokoj: F505
d.kovanda@pod.cvut.cz

David Kovanda
Správce Pod-O-Lab
Pokoj: F505
d.kovanda@pod.cvut.cz

Ondřej Barda
Správce kolárny
Pokoj: C424
o.barda@pod.cvut.cz

Kolejní skupina

Vojtěch Halamka
Vedoucí kolejní skupiny
Pokoj: B401b
v.halamka@pod.cvut.cz

Přesunout se na začátek