Pokud máš problémy s platbou za členství, piš na platby@pod.cvut.cz.

Oficiální kontakt

Kolejní klub Pod-O-Lee
Na Lysině 772/12
147 00 Praha 4 – Podolí
IČO: 67981224
DIČ: CZ67981224
predstavenstvo@pod.cvut.cz

Photo of Lukáš Novotný
Lukáš Novotný
Předseda
Pokoj: C307
Photo of Michaela Javanská
Michaela Javanská
Místopředseda
Pokoj: C510

Správci služeb

Síťaři

Photo of Jan Picka
Jan Picka
Správce systémů
Pokoj: B310b
Photo of Karel Čtvrtečka
Karel Čtvrtečka
Správce sítě
Pokoj: F506
Photo of Jiří Pospíšilík
Jiří Pospíšilík
Zástupce správce sítě
Pokoj: ---

Projekty

Photo of Ondřej Cakl
Ondřej Cakl
Správce projektů
Pokoj: D302

Pod-O-Gym

Photo of Matúš Priščák
Matúš Priščák
Správce Pod-O-Gym
Pokoj: A204a

Hudebna

Photo of Jiří Novotný
Jiří Novotný
Správce hudebny
Pokoj: A104b
Photo of Lukáš Pavljuk
Lukáš Pavljuk
Zástupce správce hudebny
Pokoj: A104b

Blok A

admins-a@pod.cvut.cz

Photo of Lukáš Pavljuk
Lukáš Pavljuk
Správce bloku A
Pokoj: A104b
Photo of Matúš Priščák
Matúš Priščák
Zástupce správce bloku A
Pokoj: A204a

Televizoři

Jan Kučera, A004a, jan.kucera@pod.cvut.cz
Pavel Sillinger, A004a, p.sillinger@pod.cvut.cz
Karel Mareš, A210a, k.mares@pod.cvut.cz

Blok B

admins-b@pod.cvut.cz

Photo of Pavel Píchal
Pavel Píchal
Správce bloku B
Pokoj: B502a
Photo of Kryštof Šimána
Kryštof Šimána
Zástupce správce bloku B
Pokoj: B010a

Televizoři

Nikolay Tsoy, B405b, n.tsoy@pod.cvut.cz
Jan Martinásek, B109b, j.martinasek@pod.cvut.cz
Luboš Jánský, B401b, l.jansky@pod.cvut.cz

Blok C

admins-c@pod.cvut.cz

Photo of Vítek Zapletal
Vítek Zapletal
Správce bloku C
Pokoj: C504
Photo of Michaela Javanská
Michaela Javanská
Zástupce správce bloku C
Pokoj: C510

Televizoři

Tomáš Seszták, C510, t.sesztak@pod.cvut.cz
Eliška Blahová, C202, e.blahova@pod.cvut.cz
Branislav Belko, C316, b.belko@pod.cvut.cz

Blok D

admins-d@pod.cvut.cz

Photo of Mário Alexy
Mário Alexy
Správce bloku D
Pokoj: D203
Photo of David Puchoň
David Puchoň
Zástupce správce bloku D
Pokoj: D302

Televizoři

Maximilian Molnár, D407, maximilian.molnar@pod.cvut.cz
Petr Pejchal, D306, p.pejchal@pod.cvut.cz

Blok E

admins-e@pod.cvut.cz

Photo of Jan Vlk
Jan Vlk
Správce bloku E
Pokoj: D113
Photo of Jan Čeřovský
Jan Čeřovský
Zástupce správce bloku E
Pokoj: F119

Televizoři

Václav Kalina, F219, v.kalina@pod.cvut.cz
Milan Welser, F219, m.welser@pod.cvut.cz

Blok F

admins-f@pod.cvut.cz

Photo of Štěpán Tichý
Štěpán Tichý
Správce bloku F
Pokoj: F320
Photo of Katarína Gedrová
Katarína Gedrová
Zástupce správce bloku F
Pokoj: F501

Televizoři

Patrik Vodila, F501, p.vodila@pod.cvut.cz
Matěj Rzehulka, F401, m.rzehulka@pod.cvut.cz
Jan Ošťádal, F302, j.ostadal@pod.cvut.cz

Předsednická centrála

Photo of Štěpán Tichý
Štěpán Tichý
Správce tiskárny
Pokoj: F320
Photo of David Kovanda
David Kovanda
Zástupce správce tiskárny
Pokoj: F505
Photo of David Puchoň
David Puchoň
Správce Pod-O-Lab
Pokoj: D302
Photo of Pavel Píchal
Pavel Píchal
Zástupce správce Pod-O-Lab
Pokoj: B502a
Photo of Ondřej Barda
Ondřej Barda
Správce kolárny
Pokoj: B502b
Photo of Štěpán Tichý
Štěpán Tichý
Správce PC učebny
Pokoj: F320
Photo of Bc. Nela Klimešová
Bc. Nela Klimešová
HR manager
Pokoj: F220
Photo of Štěpán Tichý
Štěpán Tichý
Správce deskoherny
Pokoj: F320

Kolejní skupinka

Photo of Vojtěch Halamka
Vojtěch Halamka
Vedoucí kolejní skupinky
Pokoj: C511