Počítačová učebna je umístěna v suterénu na bloku C. Při vstupu hlavními dveřmi doleva, po schodech dolů a první dveře vlevo.

Přístup do učebny má každý člen klubu Pod-O-Lee. To znamená, že stačí mít zaplacený členský příspěvek za sportoviště nebo za síť. Učebna je určena i lidem, kteří nejsou členy klubu a přesto chtějí využívat této možnosti. Stačí pro to pouze jediné: Zaplatit symbolický poplatek 100 Kč na semestr.

Jestliže jsi členem klubu Pod-O-Lee, pak máš automaticky přístup do učebny. Pokud se se ti nedaří dostat se do PC učebny, zajdi za televizorem, který Ti řekne co a jak.
V počítačové učebně se mimo jiné nachází klubová tiskárna.

Tiskárna

Kontakt: tisk@pod.cvut.cz

Ceny za tisk byly stanoveny na 0,90 Kč za černobílou stránku a 4 Kč za stránku barevnou (v ceně tisku je zahrnut i papír).
Abyste tedy mohli tiskárnu využívat, je nutné si zaplatit kredit. Dobít kredit je možné pouze domluvou přes email. Stav vašeho kreditu si můžete zjistit na webu, po přihlášení do MyQ.

Tisk je prozatím možný pouze z flashdisku (pouze formát FAT32), návod je vyvěšen u tiskárny. Podporované formáty k tisku: PDF, DOCX, JPEG. !!!Doporučení!!! Tiskněte vše v PDF, předejdete nepříjemné změně vzhledu dokumentu.

Důležité upozornění:
nezapomínejte na to, že tiskárna tiskne barevně, pokud chcete jen černobílý tisk, musíte jej správně nastavit.

Zákaz tisku fotografií

Dotazy, námitky a závady zasílejte na tisk@pod.cvut.cz