Počítačová učebna je umístěna v suterénu na bloku C. Při vstupu hlavními dveřmi doleva, po schodech dolů a první dveře vlevo.

Přístup do učebny má každý člen klubu Pod-O-Lee. To znamená, že stačí mít zaplacený členský příspěvek za sportoviště nebo za síť.

Jestliže jsi členem klubu Pod-O-Lee, pak máš automaticky přístup do učebny. Pokud se se ti nedaří dostat se do PC učebny, zajdi za televizorem, který Ti řekne co a jak. V počítačové učebně se mimo jiné nachází klubová tiskárna.

PC room: Main room
PC room: Second room with whiteboards

Tiskárna

Kontakt: tisk@pod.cvut.cz

Ceny za tisk byly stanoveny na 0,90 Kč za černobílou stránku a 4 Kč za stránku barevnou (v ceně tisku je zahrnut i papír).

Abyste tedy mohli tiskárnu využívat, je nutné si zaplatit kredit. Dobít kredit je možné pouze domluvou přes email. Stav vašeho kreditu si můžete zjistit na webu, po přihlášení do MyQ.

Tisk je prozatím možný pouze z flashdisku (pouze formát FAT32), návod je vyvěšen u tiskárny. Podporované formáty k tisku: PDF, DOCX, JPEG. Doporučujeme tisknout vše z PDF, předejdete nepříjemné změně vzhledu dokumentu.

Důležité upozornění

Nezapomínejte na to, že tiskárna tiskne barevně, pokud chcete jen černobílý tisk, musíte jej správně nastavit. Zároveň platí zákaz tisku fotografií.

Dotazy, námitky a závady zasílejte na tisk@pod.cvut.cz

PC room: Printer