Aktuality / News

Přístup do posilovny je omezen kvůli vládním opatřením. Pro povolení vstupu je nutné podepsat čestné prohlášení (vzor zde) a odeslat ho na adresu koronavirus@pod.cvut.cz. Po kontrole někým z klubu vám bude povolen vstup do posilovny.

EN

Access to gym is restricted by government regulation. To gain access to gym sign sworn statement (template here) and send it to email koronavirus@pod.cvut.cz. You will be granted access after the statement is checked by someone from Pod-O-Lee club.

Pod-O-Gym

Pod-O-Gym, 2. největší fitko Studentské Unie ČVUT. Nachází se v areálu kolejí z boční strany menzy směrem k bloku D. Každý kdo chce chodit do Pod-O-Gym se musí seznámit s provozním řádem! Na ploše 340m^2 rozdělených do 10 místností najdete:

Stroje

Používáme zejména stroje značky HBP, máme snad vše co se nachází běžně v posilovnách – od motýlka, přes kladky až po legpress.

Činky a volné váhy

V posledních letech postupně obměňujeme jednoručky za monolitické, váhy jsou od 0,5 kg až do 55 kg. Vlastníme 4 velké osy a 6 menších, přes tunu závaží – ať už v podobě soutěžních Ivanko či tréninkových Hi-Temp bumper kotoučů. Užijou si u nás powerlifteři, vzpěrači i kondiční cvičenci. Samozřejmostí je lifterna se zesílenou podlahou pro vzpírání.

Funkční trénink a trendy vybavení

Podstatnou část lidí mohou zajímat zejména kettlebelly od 4 do 32 kg, TRX®, BOSU®, kruhy, bradla, FLEXI-BAR® a spousta dalšího vybavení.

Kardio

2 spinnery NXT, profesionální motorový i bezmotorový běžecký pás, eliptical (cross trenažér) či veslovací trenažer Concept2 D – to vše je připraveno pro vaše kardio tréninky, u které vám mohou rychleji utéct při sledování TV.

Tělocvična

V tělocvičně (72m2) je položeno tatami, máme vybavení pro bojové sporty – lapy, pytle, rukavice, aj. Naleznete zde také pomůcky pro relaxační a zdravotní cvičení.

Sauna

V našich prostorách je Vám k dispozici kombinovaná sauna. Jedná se o suchou finskou a infrasaunu, kapacita sauny jsou 2-4 osoby. Určitě stojí za to vyzkoušet ji a věřte nám, nepřijdete naposledy.

Pravidelné kurzy

Každým semestrem nějaké přibudou a jiné zmizí, ale pořád je to slušná porce zábavy 😉

Občasné kurzy

Především „Jak cvičit“ dále čas od času nějaký zajímavý seminář Do Pod-O-Gym se každý semestr investuje přes 200tis. Kč a stojí JEN 800Kč na semestr, tak neváhej a přijď mezi nás! 🙂

Náš facebook
Stránky Pod-O-Gym