Pod-O-Gym, 2. největší fitko Studentské Unie ČVUT. Nachází se v areálu kolejí z boční strany menzy směrem k bloku D. Každý kdo chce chodit do Pod-O-Gym se musí seznámit s provozním řádem! Na ploše 340m^2 rozdělených do 10 místností najdete:

Stroje

Používáme zejména stroje značky HBP, máme snad vše co se nachází běžně v posilovnách – od motýlka, přes kladky až po legpress.

Činky a volné váhy

V posledních letech postupně obměňujeme jednoručky za monolitické, váhy jsou od 0,5 kg až do 55 kg. Vlastníme 4 velké osy a 6 menších, přes tunu závaží – ať už v podobě soutěžních Ivanko či tréninkových Hi-Temp bumper kotoučů. Užijou si u nás powerlifteři, vzpěrači i kondiční cvičenci. Samozřejmostí je lifterna se zesílenou podlahou pro vzpírání.

Funkční trénink a trendy vybavení

Podstatnou část lidí mohou zajímat zejména kettlebelly od 4 do 32 kg, TRX®, BOSU®, kruhy, bradla, FLEXI-BAR® a spousta dalšího vybavení.

Kardio

2 spinnery NXT, profesionální motorový i bezmotorový běžecký pás, eliptical (cross trenažér) či veslovací trenažer Concept2 D – to vše je připraveno pro vaše kardio tréninky, u které vám mohou rychleji utéct při sledování TV.

Tělocvična

V tělocvičně (72m2) je položeno tatami, máme vybavení pro bojové sporty – lapy, pytle, rukavice, aj. Naleznete zde také pomůcky pro relaxační a zdravotní cvičení.

Sauna

V našich prostorách je Vám k dispozici kombinovaná sauna. Jedná se o suchou finskou a infrasaunu, kapacita sauny jsou 2-4 osoby. Určitě stojí za to vyzkoušet ji a věřte nám, nepřijdete naposledy.

Pravidelné kurzy

Každým semestrem nějaké přibudou a jiné zmizí, ale pořád je to slušná porce zábavy 😉

Občasné kurzy

Především „Jak cvičit“ dále čas od času nějaký zajímavý seminář Do Pod-O-Gym se každý semestr investuje přes 200tis. Kč a stojí JEN 800Kč na semestr, tak neváhej a přijď mezi nás! 🙂

Náš facebook
Stránky Pod-O-Gym