Správce: Vojtěch Halamka – (party@pod.cvut.cz)
Pro rezervaci použijte prosím rezervační systém.

Grilování

Na grilování je určen krb, který se nachází v jiho-západním rohu areálu kolejí (tzn. vedle menzy). Zapůjčení krbu je pro členy klubu zdarma. Součástí krbu je:

 • rošt na maso,
 • kleštičky,
 • lopatka na uhlí.

Součástí krbu není uhlí ani podpalovač. Každý si tedy uhlí musí zakoupit vlastní.

Grill

Rezervace

Rezervace se provádí v rezervačním systému, minimálně 2 pracovní dny předem. Po zarezervování v rezervačním systému a odsouhlasení správcem sudovny a vedoucí koleje nebo jí pověřenou osobou, je možno vypůjčit krb a příslušenství, oproti kolejence, u správce sudovny nebo jím pověřené osoby. Na konkrétním předání klíčů nebo vypůjčených věcí se je třeba domluvit se správcem nebo jím pověřenou osobou (ať již telefonicky, mailem nebo jinak), minimálně dva pracovní dny dopředu.

Výpůjční řád krbu

 1. Každý, kdo si krb vypůjčí, za něj bere zodpovědnost (dále jako zodpovědná osoba)
 2. Krb a příslušenství se půjčuje od správce sudovny oproti kolejence.
 3. Ihned po zapůjčení krbu a příslušenství je zodpovědná osoba povinna nahlásit všechny závady správci.
 4. Pro rozdělání ohně se nesmí používat kapalné ani plynné podpalovače.
 5. V krbu lze spalovat dřevěné uhlí, dřevouhelné briketky i samotné dřevo, například pro uzení.
 6. Po ukončí akce je nutno:
  • vyčistit veškeré příslušenství (obzvláště rošt na maso),
  • odstranit popel z krbu a řádně očisti krb,
  • uklidit okolí krboviště.
 7. Pokud dojde v průběhu zápůjčky k jakémukoliv poškození krbu, krboviště nebo příslušenství, je nutno toto nahlásit a domluvit se na způsobu náhrady. Pokud se tak neučiní, bude to bráno jako úmyslné poškozování vybavení klubu Pod-O-Lee.
 8. Při porušení pravidel může být zodpovědná osoba zapsána na tzv. černou listinu a nebudou mu po určitou dobu půjčovány kolejní místnosti.

Pípa

Na každou správnou párty patří sud a k sudu pípa. K dispozici jsou dvě pípy:

 • ruční párty pípa (LINDR),
 • elektrická pípa se vzduchovým kompresorem a chlazením (LINDR).

Rovněž máme k dispozici i více naražečů (pokud si nevíš rady, správce ti pomůže):

 • bajonet (S-TYPE) pro piva od pivovarů Benešov-Ferdinand, Broumov-Opat, České Budějovice – Budvar-Pardál, Havlíčkův Brod-RebelVotrok, Hlinsko-Rychtář, Klášter Hradiště nad Jizerou-Klášter, Kutná Hora-Dačický Heineken), Louny-Louny (Heineken), Malý Rohozec-Skalák-Podskalák-SkaláCZECH, Náchod-Primátor, NošoviceGambrinus-Radegast-Birell-Velkopopovický Kozel, Nová Paka-Brouček, Nymburk-Postřižinské, PardubicePernštejn-Porter, Pelhřimov-Poutník, Plzeňský Prazdroj-Gambrinus-Radegast-Birell-Velkopopovický Kozel-Pilsner Urquell, Polička-Hradební-Otakar-Záviš, Protivín-Platan, Rakovník-Bakalář, StrakoniceDudák, Třeboň pivovar Regent-Regent, Velké Popovice-Kozel (některé), Vysoký Chlumec LobkowiczLobkowicz, Zlatý bažant-Zlatý bažant (Heineken), Jihlava-Ježek, Uherský Brod pivovar-Janáček, Opava-Zlatovar
 • plochý (A-TYPE) pro piva od pivovarů Brno pivovar-Starobrno, Český Krumlov-Eggenberg, Dalešice-Dalešické, Děčín-Kapitán-AdmirálDěčínské, Hanušovice-Holba, Humpolec-Bernard, Krušovice-Krušovice, Litoměřice-Kalich, LitovelLitovel, Opava-Zlatovar, Ostrava-Ostravar, Pražské pivovary-Staropramen-Braník, Přerov pivovar Zubr-Zubr, Svijany-Máz-Kníže-Kněžna-Rytíř, Trutnov pivovar Krakonoš-Krakonoš, -PrimaPatriot-Extra, Ústí nad Labem-Krásné Březno-Březňák, Zlato-pramen (Heineken), Velké Popovice-Kozel (některé), Vrati-slavice nad Nisou-Konrad, Žatec-Žatec
 • kombi (M-TYPE) pro piva od pivovarů Břeclav-Podlužan, Březnice-Herold, Černá Hora-Velen, Chodová Planá-Chodovar, Originál Kofola Kofola, Vyškov – Desítka – Džbán – Březňák, Znojmo pivovar Hostan-Hostan

Rezervace

Pípu si musíš rezervovat v rezervačním systému. Po zarezervování v rezervačním systému a schválení rezervace je možné si pípu vypůjčit oproti kolejence a záloze u správce sudovny nebo jím pověřené osoby.

Zálohy jsou stanoveny takto

 • párty pípa – 500 Kč
 • elektrická pípa – 2000 Kč

Výpůjční řád pípy

 1. Každý, kdo si pípu vypůjčí, za ni bere zodpovědnost (dále jako zodpovědná osoba).
 2. Pípa se půjčuje od správce sudovny oproti kolejence a záloze.
 3. Ihned po zapůjčení pípy je zodpovědná osoba povinna nahlásit všechny závady správci.
 4. Před vrácením pípy je nutno:
  • očistit pípu vně
  • propláchnout trubky i pípu (pouze části, kde teče pivo tzn. ne přívod vzduchu!)
 5. Pokud dojde v průběhu zápůjčky k jakémukoliv poškození pípy nebo jejich částí, je nutno toto nahlásit a domluvit se na způsobu náhrady. Pokud se tak neučiní, bude to bráno jako úmyslné poškozování vybavení klubu Pod-O-Lee.
 6. Při porušení pravidel může být zodpovědná osoba zapsána na tzv. černou listinu a nebudou mu po určitou dobu půjčovány kolejní místnosti.