Pojďte zkusit překonat podolské rekordy v Bowlingu a dalších hrách na Kinectu, nebo vyzvi kámoše na duel ve hře FIFA 16 či jiné hře na Xbox Kinect (tenis, horolezectví, vodní skútry) a to každé pondělí od 20:00 na bloku A v místnosti 001. Nevyhovuje ti pondělí? To vůbec nevadí. Je tu možnost si tuto místnost zapůjčit (domluva se správcem) a můžete se předhánět s kamarády kdo udělá lepší výsledek a nebo se jen odreagovat od učení a práce.
Zatím můžeme nabídnout mimo hry na Kinect hru FIFA 16, ale určitě se naše nabídka bude rozšiřovat. Her na Kinect máme o trochu více (Kinect Sports Rivals , Shape Up , Dance Central 3). Kromě hraní na Xbox One je možné zapojit i taneční DDR podložky, takže si na své přijde úplně každý. Samozřejmostí je možnost donést si vlastní občerstvení, pokud byste si hraní chtěli protáhnout.
Seznam dostupných her se bude pravidelně rozšiřovat, ale pokud nějakou hru vlastníte, a chcete si ji zahrát, tak není problém. Budeme rádi, když se budete účastnit pravidelných turnajů v
různých hrách (vždy se vše včas dozvíte na FB).
Rekapitulace:

  1. Hry Xbox Kinect: Kinect Sports Rivals , Shape Up , Dance Central 3
  2. Hry Xbox: FIFA 16
  3. DDR taneční podložky
  4. Kdy a kde: Každé pondělí od 20:00 na A001!

Postup při zapůjčení místnosti:

  1. Kontaktovat správce (Ondřej Gróf E218) a domluvit se na termínu
  2. Vyzvednout si klíče a ovladače v domluvený termín
  3. Při vrácení věcí a klíčů bude místnost zkontrolována
  4. Klíče jsou propůjčeny za kolejenku!

Xbox, DDR